Чудо-мазь


Хочеться поділитися своїми методами лікування різних хвороб. У першій частині розповім, як протягом багатьох років підказую людям, як вилікувати досить докучливі захворювання. А саме - гнійні, запальні, простудні. Так всі вони добрі й мають один корінь, біль!

Мазь проста, але чудесна, цілюща, сили небаченої...

Отже, робимо самі дуже простеньку мазь, що врятувала вже не одну сотню людей. В емальовану мисочку наливаємо одну склянку олії, кидаємо туди віск, розміром із сірникову коробочку й ставимо на невеликий вогонь, щоб віск станув. З попередньо звареного вкруту яйця виймаємо жовток, беремо від нього половинку, роздавлюємо вилкою на блюдечку й пальцями поступово кидаємо в мисочку з гарячим розтопленим киплячим воском. (У мисочці на вогні олія буде кипіти, і ви будете чути простріли. От у цей момент і кидайте! Але не всі відразу, а поступово). З першими крихтами яйця вміст почне пінитися. Тримаєте на підхопленні в руках ганчірку. Якщо віск жовтого кольору, (а це значить найкращий для мазі), весь уміст миски може в одну секунду виявитися «за бортом». Підхоплюйте мисочку ганчіркою, забирайте з вогню на якийсь час, нехай перебушує осторонь і все це продовжуйте помішувати. І так разів три. Все - мазь готова! Залишається лише процідити її. Я це роблю через капронову тюль, складену вдвічі. Віск примхливий і марля тут не допомагає. А тюль навіть при багаторазовому застосуванні залишається, як нова. Все. У скляній тарі така мазь зберігається в холодильнику до десяти місяців.

Нариви в горлі

Можете брати мазь, прямо, пальцем і змазувати собі ковтку. Якщо почати цю справу з вечора, і хоча б через годину повторювати цю процедуру, то до ранку нарив прорве. Сплюньте, прополощіть рот і до обіду забудете, що у вас щось там було. Привіт лікарям!

А до цього параграфа віднесемо все, що перебуває у нас усередині

Бронхи, біль у шлунку, кишечнику, гній у бруньках, у сечовому міхурі, всі нариви й чиряки на тілі, навіть ячмені на очах - будемо чистити насамперед кров і свою середину, віднесемо сюди й виразку шлунка. Мазь виразку не вилікує, але біль зніме протягом п'яти хвилин. Отже: три рази в день до їжі, приймаємо по 1/3 ч.л. мазі. Зловживати не потрібно, інакше не будете злазити з унітаза. Пронесе! Беріть на озброєння ті, хто запорами страждає!

Від вашої хвороби, бабоньки, тільки спогаду й залишаться...

Жіночі захворювання: фіброма (до десяти тижнів), киста яєчника, запалення, мастопатія, мастит - груди змазувати через кожні дві години. Ніякі масажі не потрібні. Просто одягайте що-небудь стареньке, щоб не вимазати більше нове й єдине. У піхву (прямо на палець намотали чисту, білу - щоб не линяла) салфеточку-тампончик, занурили в баночку з маззю й уперед! А що б не мало! Зате не пройде й тижня, як від вашої кисти тільки спогади залишаться. А з фібромою повозитись побільше прийдеться, фіброма все-таки!

Спускаємося ще нижче - трофічні виразки!

Із цими солідними «родичами» попрацювати потрібно витративши солідний час. Подивитесь на свою ногу. Синьо-бордово-фіолетова... Тепер проведіть по цій «веселці» нігтем. Побачили жовтий слід? Це значить, що там, у середині, перебуває стільки гною, скільки ви собі й представити не можете! А виходить, подумайте, скільки років ви давали виразці процвітати на вашій нозі? От стільки потрібно дати часу мазі впоратися з вашою «родичкою». У якомусь ступені це перебільшення, але часу піде предосить! Поки ваша ніжка повільно - сантиметр за сантиметром - не почне очищатися. На чисту салфеточку намажте небагато мазі. У цьому випадку не перестарайтесь - мазь ефективна, тому шматками її накладати немає необхідності. Приклали, примотали. І якнайбільше ходимо й ходимо, перемагаючи біль, цим самим масажуємо ногу, даючи чудовий відтік гною. Запам'ятайте, буде очищатися кожна «брудна» клітинка на вашій ніжці. З ран будуть іти стрічки гною, і ви наочно переконаєтеся, як ніжка, завдяки вашим старанням, без божевільних витрат на всякого роду бездіяльні препарати, почне біліти. А ще, ніжка ваша почне здобувати таку ж форму, якою вона була в сімнадцять років. У кожної людини на це очищення йде свій, індивідуальний час. Був випадок, коли мене запросили до діда, у якого ікр уже практично не було. Сорокалітні виразки на двох ногах «з'їли» діда на немає. Постійна підвищена до 38 градусів температура, череди мух, що кружляються навколо ран немов хижаки, власна вага діда до ста кг. І роки хворого. Загалом, у мене волосся дибки стало! Але виду я не показала (доводилося й у важчих випадках бувати!), і порадила дідові от цю мазь. Рівно через рік до мене прийшла родичка діда й повідомила, що в дідка все зажило й заросло по-новому. Дід у сто років бігає, немов молодий і від нього й від його баби мені превелика подяка! Я була в шоку повторно! До речі кажучи, дід вени на ногах не оперував. А от жінка, яка перенесла операцію й мала виразку в завбільшки  в залізний карбованець, завдяки цій мазі домоглася того, що її ніжка стала витонченої, світленькою. Але от уже біля десяти років у неї не гоїться ранка завбільшки в копійку. А провиною тому - операційні нитки. Разом із гноєм тягнуться вже не потрібні, і вони. Останній раз витяглася нитка сантиметрів у сорок. Все це я написала для того, щоб ви не вішали носа. Місяць вашої завзятої праці, і ви самі побачите з якою швидкістю просуватиметься ваше рятівне лікування. І ніколи не забувайте, що ДОРОГУ ПОДУЖАЄ ТОЙ ЩО ЙДЕ! По можливості міняти мазь через 2 години.

Ще одна неприємна болячка-гангрена!

Робити теж саме, що й при трофічних виразках. Намагатися якнайбільше, рухати ушкодженим органом, даючи тим найкращий відтік гною.

І болячки почнуть відступати від вас

Зовнішні «радості» - опіки, чиряки, рани, набряклі запалення на шкірі, «улюблений» зубний біль, біль у колінах... Все це змазуйте на ніч, вкутуйте, замотуйте, чистим пальцем запихайте в зуб і на ясна, і ви побачите, як болячки почнуть відступати від вас. Тільки дайте час на видужання! Адже більше ж терпіли! І все це завдяки самої простенькому й легкої в готуванні чудо-мазі.

Був у мене випадок раку грудей!

Жінка не мала можливості часто бувати в мене, і лікувалася сама вдома цією маззю. З маленької грудочки в глибині грудей пухлина перетворилася в коряве і на дотик  гусяче яйце. Хочу відразу обмовитися; я неодноразово радила їй звернутися до лікаря, але вона й слухати про це не хотіла... І так, здалеку та рідко ця жінка все-таки продовжувала приїжджати до мене. Дітей її я попередила, що якщо почнеться кровотеча у зв'язку з випадом цього жаху, то без лікарської допомоги їм однаково не обійтися...

А фінал був такий. Із четвертим ступенем розпаду (це вже двома ногами на тому світі), з пухлиною, що вивалилася, ця жінка все-таки попадає в онковідділення. Їй відразу видаляють груди. При цьому вона себе почуває ...чудово, бігає від вікна до вікна, очікуючи родичів. Побачивши їх моментально залишає гостинну лікарню й за багато кілометрів добирається додому, плюнувши на якусь там хімію... Лікарі були в шоці… Більше ніхто й ніколи її в лікарні не бачив.      

Уже більше десяти років її можна побачити тільки на власному огороді живу й здорову. Висновок: мазь тягне на себе навіть цей гнійний жах, причому разом з коріннями. А це, як ви розумієте, саме головне.

Дуже добре допомагає ця мазь при маститах корів

Будь-яка сільська жінка знає, до чого може привести мастит на вимені. В ночі встаю здоювати разу два-три. При цьому не жаліючи мазі змазую все вим'я, особливо хворе доїння. Нічим не вкутую, а просто стелю чисту солому на підстилку й не масажую. Навіщо мучити тварину. По собі знаю - біль-то яка!.. І потихеньку здоюйте й здоюйте доїчку, поки сам по собі не вийде «сир». Не підмиваю, поки не поправиться, а тільки м’якенькою ганчірочкою витираю. Наступного дня моя годувальниця вже бігає, задерши хвіст!

Чому кожний з нас тільки в самий останній раз згадує про Бога

Другу частину своєї розповіді хочу присвятити іншій темі: згадую часто свою рідну бабусю. У той час, коли я безглузда дивувалася, навіщо це бабуля щодня перед сном бубонить щось там собі під ніс, вона мені постійно говорила: «Так запиши ж ти собі, турок, хоч одну молитву на папір, поки я жива». З  небажанням я все-таки зробила це...

Пройшли роки, бабусі вже давно немає в живих, але з радістю хочу сказати, що її наука не пройшла даром. Все це я зуміла вкласти й у своїх дітей, у чоловіка. Ми зовсім не фанатики. Я ходжу в Православну Церкву. У нашім будинку на поличці із книгами стоять як видання по філософії, психології, так і релігійні видання. Той, хто цікавиться філософією, згодом приходить до джерел релігії. Але релігії чистої, глибокої, а не до тієї, коли в церкву приходять раз у році із базарною паскою.

Все це я, хилю до того, що моя дочка хворіла протягом довгих років, і ніхто з лікарів лікувати нас уже й не брався. Із самого народження я сама її рятувала як тільки могла, один раз, коли криза була в самому розпалі, я, уже змучена за всі роки хвороби дочки, просто сиділа на ґанку й плакала. З мого серця самі
собою вирвалися слова: «Цариця небесна! У тебе ж у самої був маленький Синочок. Ти ж сама, як жінка, знаєш, як це боляче, коли ніхто не може допомогти дитині. Мені більше нема до кого звернутися. Ну, допоможи ж, хоч Ти моїй дівчинці!» Через два дні, моя дочка вже була на ногах! Всі болячки враз забулися, що ще більше зміцнило мою віру. Всіх подібних випадків з мого життя я розповідати не буду, кожний з нас дійсно тільки в самий останній раз згадує про Бога. Я хочу допомогти всім тим, хто вірить у Бога, хто не спить ночей у пошуках виходу й не може його знайти. Я дуже б хотіла, щоб мою розповідь  прочитали особливо ті люди, які шукають допомоги для своїх хворих діток. У мене теж був подібний випадок у житті, і я знову ж не знала, куди й до кого мені кидатися за допомогою. Я постійно повторювала: «За що, Господи?! Мене покарай, але тільки не мою дитину!» І я одержала відповідь... Уявіть собі, мені було сказано всього одна пропозиція: «Як можна ще змусити матір ходити в церкву, якщо не хворобою дитини!?» Уже куди як зрозуміло. З тих пір я завжди намагаюся відвідувати церкву, і мої діти здорові.

     Щоб самому вилікуватись від якоїсь хвороби, не бігайте по бабках!

Адже вони такі самі грішники, як і ви. Невже ж ви думаєте, що саме від вас молитва почута не буде, а від бабусі, що після вашого відходу й із сусідами насвариться далеко не «святими» словами, і їсти в піст заборонене не відмовиться, так ще з подругами й по стопарику смикне, а то й зовсім з бісами справу має? Невже її молитва виявиться сильніше вашої, саме щирої і від усього серця? Сходіть, будь ласка, у церкву, висповідайтеся й прийміть причастя, і тільки покайтеся у своїх гріхах від чистого серця. При сповіді не розповідають священику всю свою підноготну, а тяжкі гріхи та ті, що непокоять совість . Небесам завгодно щоб ви серцем все це усвідомили, а не порожнім перерахуванням на папірці. А на питання: « Чи грішна ти?» відповідайте від чистого серця: «Грішна», і кайтесь. Прийшовши додому тепер можете самі себе лікувати так, як лікують вас ченці. Візьміть у руки БІБЛІЮ й знайдіть у ній ПСАЛТИР. Вона розділена на 20 кафізм. Прочитайте в день хоч одну. Також щодня підряд читайте по одній главі ЄВАНГЕЛІЯ! Пам’ятайте, що в Православ'ї цілий ряд Святих, які допомагають у хворобах - їм і моліться!

От і все, що я хотіла вам розповісти. Якщо вірите в Бога, то робіть все так щоб  у вас на душі від цього радісно було. І ніколи не забувайте, що голос Бога - це ваша совість.

Усього вам доброго, люди.

Сеймова Валентина